Wspomnienia z wakacji w nowoczesnym wydaniu

Świetną pamiątką z wakacji są fotki. Robi się ich bardzo dużo , a wynika to z tego, że teraz nie trzeba zmieniać kliszy. Trzeba mieć jedynie dobrą kartę pamięci w aparacie. A potem możemy brać się za wywoływanie niektórych zdjęć i wkładanie ich do ramek. Jednak nie tylko w ten sposób można uchwycić zdjęcia, które zostały zrobione podczas wakacji. Można zrobić sobie fotokalendarze. Wszyscy możemy wybrać te zdjęcia, które potowarzyszą nam w następnym roku. Oczywiście każdy z rodziny może stworzyć sobie swój własny fotokalendarz ze zdjęciami, które jemu przypadną do gustu. Dodatkowo taki fotokalendarz okaże się idealnym pomysłem na podarek.

uroczy fotokalendarz

Autor: David Lin
Źródło: http://www.flickr.com
Fajny sposób na wywołanie zdjęć

Dwanaście miesięcy w roku robimy zdjęcia. A to cała rodzina przy śniadaniu, a to pierwszy ząb naszego malucha, czy wspólny obiad w gronie rodziny i znajomych. Do tego jeszcze wyjścia na imprezy czy wyjazdy na wczasy. Fotografii w folderach na naszych komputerach mamy całe mnóstwo. Musimy jedynie mieć je odpowiednio poukładanie, jeżeli nie chcemy zapomnieć, co działo się w poszczególnych latach naszego życia. Jednak nie ma, co tylko składować tych pięknych wspomnień na zdjęciach w komputerze. Powinniśmy je wywoływać i wkładać do albumów. Jednak wiadomo, że do albumu nie zawsze wszyscy zaglądają. Z tego powodu można pomyśleć, o tym żeby zrobić fotokalendarz. To bardzo fajna sprawa.

Dzięki temu przez cały zbliżający się rok będzie można patrzeć na to, co istotnego działo się w poprzednim roku. To perfekcyjne połączenie przeszłości z tym, co jest. Na pewno fotokalendarze okażą się idealnym pomysłem na podarunek. Poza tym tego typu pokazania zdjęć będzie czymś ciekawym dla gości. A kiedy się pokłócimy i atmosfera w domu nie będzie zbyt przyjemna, to na sto procent spojrzenie na nasze wesołe twarze spoglądające z kalendarza rozproszy chmury. Jeśli, więc nie mamy pomysłu na to jak pokazać zdjęcia to, czym prędzej powinniśmy wybrać najfajniejsze zdjęcia do fotokalendarza.

Warto, żeby w nowym 2015 roku można było spoglądać na fajny kalendarz. Choć oczywiście można taki fotokalendarz na dwanaście miesięcy zamówić w połowie roku, jeśli znajoma ma urodziny w czerwcu. W takim fotokalendarzu możemy wrzucić śmieszne wspólne fotografie i już mamy idealny prezent. Co ciekawe cały kalendarz można zaprojektować zdalnie na odpowiedniej stronie i koszt wcale nie jest duży.