Szał świątecznych prezentów – czyli wybieramy się na zakupy w Krakowie

Okres mikołajkowy wiąże się ze wzmożoną konsumpcją i zakupowaniem upominków. Nic dziwnego – mamy mikołajki i gwiazdkę – a więc prawdziwe okazje do obdarowywania się prezentami. Za kupowaniem ciągnie się oczywiście kwestia finansowa.

przeglądanie Internetu

Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie dary mniejszego i większego kalibru możemy podarować swoim bliskim robiąc zakupy w Krakowie?

Początek grudnia przywita nas upominkami od Św. Mikołaja. Miasta i domy zapełnią się panami w czerwonych płaszczach i worami prezentów na plecach. Ten gest kierowany jest szczególnie w stronę dzieciaków, dla których liczy się nie tylko wrażenie prezentu, co sama idea Świętego Mikołaja. Co młodzi pragnęliby dostać? Młodzi chłopcy interesujący się militariami z pewnością ucieszą się, gdy w ich rękach wylądują ciekawe modele do sklejania. Wojenne sklejki samolotów są szczególnie popularne. Jednak w praktyce ucieszymy dzieci tak naprawdę każdą nową zabawką.
Inspiracje cenowe: laptopy oferta Kraków

Mikołajki u dorosłych są uwolnione od rytuału pana w czerwonym płaszczu. Dorośli najzwyczajniej radzą się między sobą co chcieliby otrzymać jako mikołajkowy podarunek. Po takiej wymianie ruszamy z pełnym portfelem na zakupy po Krakowie. W grudniowych, już nawet świątecznych wyprzedażach natkniemy się na wiele okazji. Ucieszymy zmysły markowymi kosmetykami, eleganckimi sukienkami czy praktycznymi rzeczami do kuchni (patelnie, garnki, czajnik elektryczny).

Przy zakupach większego kalibru przeglądamy takie sprzęty jak komputery czy laptopy. Wyznacznikiem czasów jest przecież wygoda elektroniczna. Rzeszy kierowców zapewne przydadzą się więc np. najnowsze nawigacje GPS, podarowane jako mikołajkowy lub gwiazdkowy prezent pod choinkę.

Pisanie na klawiaturze

Autor: david pacey
Źródło: http://www.flickr.com

W promocyjnej cenie zakupimy również sprzęty AGD, takie jak lodówki, mikrofale czy kuchenki gazowe.
Sprawdź promocje : lodówki oferta kraków

Jako kupujący mamy wyjątkową okazję by wykorzystać sprzyjający okres cenowy. W grudniu ceny większości produktów wszystkich branż lecą w dół. Przyczyna? Poszczególne egzemplarze zwyczajnie nie „zeszły” w trakcie roku kalendarzowego. Wystawia się je na dyskontowe półki po promocyjnych cenach. Rozbieżności są różne – od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Dla mikołajów to istotna informacja – w praktyczny sposób zostawimy pieniądze w portfelu, a równocześnie zapewnimy bliskim wiele radości. Warto jednakże strzec się prezentów-bubli.