Najlepsze słuchowisko na świecie.

Są takie audiobooki, jakie trzeba przesłuchać. Istnieją tacy artyści, których produkty doskonale się do tego nadają. Jednym z nich jest Andrzej Sapkowski i jego „Boży Bojownicy„. Premiera tego audiobooka odbyła się 8 października 2012 roku i jest na dzień dzisiejszy superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak nieoficjalnie zwie się 3 powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

audiobooki

Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepszy i wyjątkowy audiobook w całej Europie, bo został zrealizowany jako spektakl, pełen niesamowitych dźwięków, jakie oczarują wielu ludzi. Uczestniczy w nim ponad 190 aktorów, a tylko nagrania trwały siedem miesięcy.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Jeżeli tak, to bez wahania zobacz, co jest w ofercie, która odnosi się do pokrewnej tematyki.

Tworzenie finalnej wersji trwała pięć miesięcy. Słuchowisko [przykład ] zebrało całą czołówkę polskich muzyków, na przykład Lesława Zurka, Henryka Talara, Magdalenę Różczkę, Kazimierza Kaczora, Krzysztofa Banaszyka.

O samym słuchowisku można napisać, iż polem do zajść w nim zamkniętych są wojny husyckie. Bohaterem jest Reinmar z Bielawy, a słuchowisko Boży Bojownicy jest kontynuacją „Narrenturm” z 2009 roku. Są to słuchowiska, które oznaczane zostały spektaklami dźwięku oraz wyobraźni. Ich reżyserem został Janusz Kukuła, autor wielu produkcji w Teatrze Polskim a także paru niezmiernie znanych hitów. Muzykę stworzył Adam Skorupa, często nagradzany muzyk. Jeżeli chodzi o koszty audiobooka całości, to są takie, jak koszt za jakiś odcinek dobrego serialu.

audiobooki

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com

Samo słuchowisko trwa dobę. Osoby, które go kupiły podziwiały za pomysłowość, wyjątkowość. Prócz tegoż trzeba nadmienić o tym, że warte jest każdych pieniędzy. Wiele osób określa go również jako majstersztyk. Recenzenci odpowiadają także, iż jest to najlepszy audiobook, jaki do tej pory słuchali. Bardzo istotne w tym jest to, iż to niepowtarzalne takie przedsięwzięcie na świecie, w jakim uczestniczy tyle artystów. Niewątpliwie dorównuje temu tylko BBC, jednak ich artykuły są znacznie krótsze. Ludzie, które lubią audiobooki z pewnością muszą wysłuchać tego dzieła.

Spodobał Ci taki tekst? To ekstra, sprawdź stronę (https://www.zegarki.pl/pl/alpina) pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na tego typu temat.

Nie rozczarują się, to oczywiste.