Archiwum: kierowca

kierowca

Kalibracja alkomatów powinna być prowadzona regularnie. Warto zakupić taki sprzęt, który automatycznie informuje o konieczności przeprowadzenia tego procesu

O bezpieczeństwo na drodze winny dbać nie tylko odpowiednie służby, ale przede wszystkim sami kierowcy i piesi. Na to bezpieczeństwo, składa się wiele czynników, niemniej podstawą jest unikanie wszelkich używek nim znajdziemy się za kierownicą, które mogłyby wpływać na ograniczenie naszej orientacji i reakcji w terenie. W związku z tym jak najbardziej rozsądne jest badanie alkomatami.

Zawodowe podróżowanie

Ze wschodu na zachód, z północy na południe, w każdy zakątek i do każdego miasteczka – jeździmy i przemieszczamy się. Od kiedy granice odeszły do lamusa możemy móc tak podróżować. Jako mieszkańcy Unii Europejskiej i Strefy Schengen możemy też szukać pracy w wielu miejscach Europy.

Mocne produkty do czyszczenia auta – co warto wiedzieć na ich temat?

Wszyscy, którzy mają auto, naczepę lub cokolwiek, co ma aluminiowe elementy doskonale wie, że ciężko jest aluminium oczyścić. Dlatego firmy zajmujące się tworzeniem różnego typu środków czyszczących, produkują płyny, pianki do czyszczenia tego materiału. Środki do czyszczenia aluminium mają za zadanie rozpuszczać często długoletnie zabrudzenia.