Archiwum: informacje

informacje

Rzeczoznawca majątkowy – a któż to taki? Jak wykonuje swoją pracę

Kto to jest rzeczoznawca majątkowy? Czy ocena majątków za każdym razem wygląda w taki sam sposób? Kiedy niezbędne będą szczegółowe operaty szacunkowe, natomiast kiedy wycena może być w wyższym stopniu ogólna?
Kim jest rzeczoznawca majątkowy Warszawa? Upoważnienia zawodowe, prawa i obowiązki rzeczoznawcy majątkowego najpełniej charakteryzuje Ustawa o gospodarce posiadłościami.

Czy na przejazdach osobistym pojazdem można zarobić? I jak sprawa z kierowcami pojazdów transportowych?

Powyższe dwa zapytania od zawsze nurtują właścicieli lokali. Jak wypłacać pracownikom stawkę za przejechane trasy? I w jaki sposób robić to tak, by nie oskarżać nikogo, o robienie większej ilości kilometrów jedynie po to, aby dostać obfitszy zwrot? No i sprawa tego, z czym mają obowiązek liczyć się profesjonalni jeżdżący, którzy oceniani są nawet na trasie.

Jakie cechy ma idealna wizytówka?

Zakładasz własny biznes? Jeżeli tak to czas ażeby pomyśleć o swej wizytówce. W obecnych czasach gra nadzwyczaj istotną rolę, przeto warto poświęcić jej trochę czasu. Wizytówka winna zawierać nie tylko najważniejsze informacje na nasz temat, ale także reklamować naszą firmę. Nieodpowiednio zaprojektowana może nam zaszkodzić a także pokazać nas w złym świetle. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam stworzyć perfekcyjną wizytówkę.

Business Intelligence – czyli żeby pozostać konkurencyjnym na rynku trzeba również efektywnie zarządzać zebranymi informacjami

Wzrost konkurencyjności w większość branż wymusza na kierownictwie firmy szukanie takich rozwiązań, które umożliwią rozwój przedsiębiorstwa przy równocześnie zmniejszonych kosztach działalności. Poszukiwanie innowacji, a tym samym i oszczędności, to w dzisiejszych czasach dla licznych firm priorytet.