Archiwum: film

film

Czym jest dron oraz jakie jest tego zastosowanie

Dron to typy bezzałogowego statku, jaki jest zdalnie regulowany za pomocą komputera. Urządzenie to jest niewielkich rozmiarów, wobec tego może być używane do wielu przeróżnych celów. Między innymi rozróżniamy dziś drony z kamerą, jakie użytkuje się do robienia zdjęć czy kamerowania z lotu ptaka. Wyniki takiego nagrywania i fotografowania są istotnie cudowne, w związku z tym drony z kamerą w wielu przypadkach są używane w trakcie różnorodnego typu uroczystości – ślubów, festiwalów czy też koncertów. Dron z kamerą częstokroć jest też stosowany podczas filmowania.

Fotki ślubne!

Kiedy decydujemy się na to, by brać ślub często musimy również pamiętać o tym, że wypada zorganizować imprezę weselną. Ale część osób decyduje się na obiad dla najbliższych im ludzi. Nie robią ogromnego wesela, bo chcą wydać pieniądze na coś zupełnie innego. Jednak na ślubie i tak potrzebny okaże się fotograf ślubny. Piękne zdjęcia z tego ważnego dnia okażą się konieczne.

Kino towarzyszy homo sapiens już od dość dawna i chyba nie ma człowieka na naszej planecie, który nie lubiłby oglądać filmów

Oglądanie filmów to rewelacyjna sprawa – dla niektórych to Forma odpoczynku, a dla pozostałych praca. Jeszcze inni swą miłość do filmu przekształcają po latach w pracę, jak Martin Scorsese, który namiętnie oglądał filmy w dzieciństwie, a dzisiaj jest jednym z najczęściej odznaczanych reżyserów na naszej planecie.