Archiwum: film

film

Czym jest dron oraz jakie jest tego zastosowanie

Dron to modele bezzałogowego statku, który jest zdalnie sterowany za pomocą komputera. Urządzenie to jest niewielkich rozmiarów, wobec tego może być używane do wielu rozlicznych celów. Między innymi wyróżniamy aktualnie drony z kamerą, jakie wykorzystuje się do wykonywania zdjęć bądź kamerowania z lotu ptaka. Wyniki takiego nagrywania oraz fotografowania są naprawdę zachwycające, dlatego drony z kamerą często są stosowane w czasie różnorodnego typu uroczystości – ślubów, festiwalów czy też koncertów. Dron z kamerą często jest również stosowany w czasie filmowania.

Kino towarzyszy homo sapiens już od dość dawna i chyba nie ma człowieka na naszej planecie, który nie lubiłby oglądać filmów

Oglądanie filmów to rewelacyjna zabawa – dla niektórych to Forma odpoczynku, a dla innych praca. Jeszcze inni swoją miłość do filmu przekształcają później w pracę, jak Woody Allen, który chętnie oglądał filmy w dzieciństwie, a dziś jest jednym z najbardziej znanych reżyserów na naszej planecie.

Fotki ślubne!

Gdy podejmujemy decyzję o tym, by wziąć ślub często powinniśmy również pamiętać o tym, że należy zrobić imprezę weselną. Ale część osób decyduje się na obiad dla najbliższych im osób. Nie robią wielkiego wesela, bo chcą wydać pieniądze na coś całkiem innego. Jednak na ceremonii ślubnej i tak konieczny okaże się fotograf ślubny. Cudowne zdjęcia z tak istotnego dnia są niezbędne.