Archiwum: ekran

ekran

Na jakiego rodzaju parametry urządzeń powinno się zwracać dzisiaj największą uwagę?

W czasie wyboru sprzętów elektronicznych niezwykle istotne są określone parametry. To właśnie je powinniśmy wziąć pod uwagę, nim zdecydujemy się ma na wskazany model komputera, laptopa oraz nawet rzutnika. Bardzo ważna jest rozdzielczość, którą charakteryzuje się ekran. Dobrze jest przyjrzeć się również regulacji jasności czy kontrastu, ponieważ wówczas o wiele łatwiej dobrać odpowiednie dla siebie urządzenie. Urządzenia elektroniczne możemy sprawdzić także za pośrednictwem strony internetowej producenta.

Na naszej planecie spotkać można coraz większą rzeszę ludzi aktywnych – sportowców, zagorzałych fotografów, backpackerów – i wszyscy oni używają pancernych telefonów

Jeżeli żyjemy w mieście i pracujemy w komfortowych warunkach, to nieczęsto dumamy o tym, żeby nasz telefon był niezwykle niepodatny na warunki atmosferyczne. Zwykle zależy nam tylko na tym, żeby ekran naszego smartfona nie uszkodził się, jeśli telefon upadnie nam na chodnik.

Awaria komputera, zalanie? Gdzie szukać pomocy?

Laptopy zawładnęły światem. Wielu z nas zrezygnowało z komputerów stacjonarnych i na co dzień zaczęło używać nieco bardziej komputerów mobilnych. Jak należy dbać o nasze sprzęty aby cieszyły nas długo bezawaryjną eksploatacją?
Starajmy się nie doprowadzić do ich przegrzania. Wystrzegajmy się w związku z tym pracy na wszelkiego rodzaju tkaninach oraz w środowisku gdzie występuje nadmierne pylenie.