Archiwum: ekran

ekran

Na naszej planecie spotkać można coraz większą rzeszę ludzi aktywnych – sportowców, zagorzałych fotografów, backpackerów – i wszyscy oni używają pancernych telefonów

Jeśli mieszkamy w mieście i pracujemy w biurze, to rzadko dumamy o tym, aby nasz telefon był nadzwyczajnie odporny na warunki pogodowe. Najczęściej myślimy tylko o tym, aby wyświetlacz naszego aparatu nie pękł, gdy telefon spadnie nam na podłogę.

Na jakiego rodzaju parametry urządzeń powinno się zwracać dzisiaj największą uwagę?

W czasie wyboru sprzętów elektronicznych niesamowicie istotne są określone parametry. To właśnie je mamy obowiązek wziąć pod lupę, zanim zdecydujemy się ma na wskazany model komputera, laptopa oraz nawet rzutnika. Bardzo istotna jest rozdzielczość, jaką cechuje się ekran. Warto przyglądać się również regulacji jasności czy kontrastu, ponieważ wówczas o wiele łatwiej dobrać doskonałe dla siebie urządzenie. Artykuły elektroniczne można sprawdzić też za pośrednictwem strony internetowej producenta.

Awaria komputera, zalanie? Gdzie szukać pomocy?

Laptopy zawładnęły światem. Wielu z nas zrezygnowało z komputerów stacjonarnych na rzecz sprzętów mobilnych. W jaki sposób musimy dbać o nasze sprzęty aby cieszyły nas długo bezawaryjną eksploatacją?
Starajmy się nie dopuścić do ich przegrzania. Unikajmy w związku z tym pracy na wszelkiego rodzaju tkaninach oraz w środowisku gdzie występuje kurz.