Archiwum: ekran

ekran

Na naszej planecie spotkać można coraz większą rzeszę ludzi aktywnych – sportowców, zagorzałych fotografów, backpackerów – i wszyscy oni używają pancernych telefonów

Jeśli żyjemy w metropolii i pracujemy w komfortowych warunkach, to rzadko dumamy o tym, aby nasz telefon był niezwykle niepodatny na warunki pogodowe. Najczęściej myślimy tylko o tym, aby wyświetlacz naszego smartfona nie uszkodził się, gdy telefon spadnie nam na podłogę.

Na jakiego rodzaju parametry urządzeń powinno się zwracać dzisiaj największą uwagę?

Podczas wyboru urządzeń elektronicznych wyjątkowo ważne są określone parametry. To właśnie je powinniśmy wziąć pod uwagę, zanim zdecydujemy się ma na określony model komputera, laptopa lub nawet rzutnika. Niezwykle znacząca jest rozdzielczość, którą charakteryzuje się ekran. Warto przyjrzeć się również regulacji jasności i kontrastu, ponieważ wówczas o wiele łatwiej dobrać doskonałe dla siebie urządzenie. Artykuły elektroniczne można sprawdzić także za pośrednictwem strony www producenta.

Awaria komputera, zalanie? Gdzie szukać pomocy?

Laptopy szybko zdobyły dużą popularność. Większość z nas zrezygnowało z komputerów stacjonarnych na rzecz komputerów mobilnych. W jaki sposób należy dbać o nasze sprzęty aby towarzyszyły nam jak najdłużej?
Zdecydowanie nie możemy doprowadzić do ich przegrzania. Unikajmy w związku z tym pracy na wszelkiego rodzaju tkaninach a także w środowisku gdzie jest duże pylenie.