Archiwum: ekran

ekran

Na naszej planecie spotkać można coraz większą rzeszę ludzi aktywnych – sportowców, zagorzałych fotografów, backpackerów – i wszyscy oni używają pancernych telefonów

Jeżeli żyjemy w mieście i pracujemy w komfortowych warunkach, to nieczęsto dumamy o tym, żeby nasz telefon był niezwykle niepodatny na warunki atmosferyczne. Zwykle zależy nam tylko na tym, żeby ekran naszego smartfona nie uszkodził się, jeśli telefon upadnie nam na chodnik.

Na jakiego rodzaju parametry urządzeń powinno się zwracać dzisiaj największą uwagę?

W czasie wyboru urządzeń elektronicznych wyjątkowo istotne są określone parametry. To właśnie je musimy wziąć pod uwagę, nim zdecydujemy się ma na określony model komputera, laptopa lub nawet rzutnika. Bardzo ważna jest rozdzielczość, jaką charakteryzuje się ekran. Warto przyjrzeć się również regulacji jasności czy kontrastu, ponieważ wówczas o wiele łatwiej dobrać doskonałe dla siebie urządzenie. Artykuły elektroniczne możemy sprawdzić też za pośrednictwem strony internetowej producenta.

Awaria komputera, zalanie? Gdzie szukać pomocy?

Laptopy zawładnęły światem. Wielu z nas zrezygnowało z komputerów stacjonarnych i na co dzień zaczęło używać nieco bardziej komputerów mobilnych. Jak należy dbać o nasze sprzęty aby cieszyły nas długo bezawaryjną eksploatacją?
Starajmy się nie doprowadzić do ich przegrzania. Wystrzegajmy się w związku z tym pracy na wszelkiego rodzaju tkaninach oraz w środowisku gdzie występuje nadmierne pylenie.