Archiwum: dysk

dysk

Cloud storage świetnie przechowa nasze informacje!

Jak pragniemy archiwizować pliki?

Każdy trzyma na komputerze jakieś istotne dokumenty, które zwłaszcza ochrania oraz nie chce dopuścić do ich skasowania. Dlatego nierzadko posiadamy je zapisane nie tylko na komputerze, lecz również na przeróżnych nośnikach danych. Jednak dobrym pomysłem okazuje się być też wpisywanie tych danych poza przeróżnymi nośnikami, w miejscu gdzie nic im się nie ma szansy przydarzyć, a do którego my będziemy posiadali nieograniczony dostęp z każdego miejsca.

Jak nabyć odpowiedni dla siebie laptop

Pamiętam jak dziś dzień, w którym straciłem kawał pracy dyplomowej przez awarię notebooka. Wina za brak backupu oczywiście leżała po mojej stronie, jednak na fakt usmażenia komputera, w ten piękny majowy poranek, nie miałem już wpływu. Strata ważnych danych z twardziela jest niczym śmierć psiaka, z którym wychowywaliśmy się od małego. Może nie płakałem po stracie unikatowej kolekcji filmów które oglądałem będąc sam w pokoju, ale złość na cały świat dała o sobie znać. Data sprowadziła mnie na ziemię.

Jakiego rodzaju gadżety i akcesoria kupić można do używanych smartfonów, aby korzystało się z nich wygodniej i bezpieczniej.

Smartfony oraz komórkowe telefony sprzedawane są przeważnie z minimalnym kompletem akcesoriów. Rzecz jasna przeważnie jest dołączona ładowarka, przeważnie w komplecie będzie się znajdował także kabel do podłączenia do komputera i słuchawki. Modele z wyższej półki wyposażone być jeszcze mogą w zestaw głośnomówiący, lecz na tym lista się przeważnie kończy.

Twój sprzęt działa wolniej? Nie zwlekaj, ściągnij serwis komputerowy oraz ciesz się jego bezproblemowym działaniem

Trudno dziś wyobrazić sobie dzień bez komputerów, towarzyszą nam one zarówno w pracy, jak również w mieszkaniu. Gdy sprzęt ulega awarii, czujemy się jak bez przysłowiowej ręki, bowiem tak dużej ilości działań nie mamy jak wykonać i z tak wielu atrakcji musimy zrezygnować. W momencie, kiedy zauważamy, że nasz sprzęt coś szwankuje, najlepiej natychmiast ukazać go specjaliście oraz zapobiec poważniejszej usterce. Kiedy nie będziemy dbać o komputer, możemy stracić ważne pliki oraz dokumenty.