Archiwum: Dostawca

Dostawca

Nowe sposoby, nowe możliwości. Jak wytwarzać i jak sprzedawać układy scalone. Krótko na temat nowych możliwości.

Ludzie od zarania dziejów parali się sprzedażą. Z początku przede wszystkim prowadzono handel wymienny, później wprowadzono walutę. Niezależnie jednak od tego, cowyznaczało cenę towaru, artykuły, które były czasochłonne w wytworzeniu, misternie zdobione oraz stworzone z wielu małych składowych zyskiwały ogromną wartość. I gdy jednocześnie zastanawiano się, jak przyspieszyć i ułatwić produkcję takich produktów, to również ważną sprawą było, by sprzedać ją z jak najwyższym zyskiem. Dlatego wyróżniamy dwa teamy: współpracujące ze sobą dział zakupów i produkcji oraz dział sprzedaży.

interesujące wykonanie programu

Dla laików sporządzanie oprogramowań łączy się ze żmudną pracą programistyczną, wpisywaniem wierszy szyfru i koniecznością posiadania zdumiewającej wiedzy. Microsoft udowadnia, że tak być nie musi. Tworzenie aplikacji na windows 8 to w całości ciekawa perspektywa dla programistów, chcących dotrzymać kroku zmieniającym się technologiom i wyjść naprzeciwko potrzebom nabywców.

Norma ISO 9001 w systemie zarządzania jakością w organizacji.

ISO 9001 jest to generalna norma formułująca wymagania, jakie powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. Normę ISO 9001 mogą stosować wszystkie przedsiębiorstwa, niezależnie od ich rozmiaru i rodzaju. Ukierunkowana jest ona na pojęcie i zrealizowanie oczekiwań klienta, a więc określonych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcie podejścia procesowego, dostarczanie wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe ulepszanie, w oparciu o obiektywne pomiary.