Archiwum: czas

czas

Skuteczna działalność jest zależna również od sprzętu

Monitor, to fundamentalne narzędzie pracy, w niektórych zawodach, bo obróbka zdjęć, czy praca nad obrazami graficznymi, bez właściwego monitora jest po prostu niemożliwa.
Na rynku jest ich bez liku, ale należy stwierdzić, że na centralnej pozycji od lat trzymają się monitory LG.

Tanie bilety na samolot dla każdego.

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas nie był w stanie sobie wyobrazić tego, iż w współczesnych czasach podróżowanie samolotem będzie tak bardzo tanie, że niemal każdy z nas będzie mógł sobie na to pozwolić. Jest to bez wątpienia olbrzymi znak czasu, że podróżować można teraz za tak symboliczne pieniądze. Tanie latanie staje się coraz bardziej popularne. Małe ceny sprawiają, iż coraz więcej osób chce przemieszczać się po świecie w celach turystycznych. Polacy także należą do takich osób, które chcą zwiedzać nowe zakątki, które do tej pory szansę mieli podziwiać tylko w telewizji.

Czy dobrze zainwestować w mobilny marketing? Jak się to prezentuje? Jakie są z tego korzyści?

Już kilka lat temu przewidywano, iż Internet wyprze w sferze reklamowej tradycyjne media. Dzisiaj widać, iż to były prawdziwe przypuszczenia, bo firmy wydają średnio aż dwadzieścia procent swojego budżetu reklamowego w internecie, a niektóre przeznaczają tam nawet wszystkie swoje środki.