Archiwum: czas

czas

Co to jest customer service?

Obecny rynek produktów oraz usług możemy śmiało nazwać rynkiem na którym karty rozdaje klient. W dobie wyjątkowo rozbudowanej konkurencji i rywalizacji, firmy muszą walczyć nie tylko o tymczasowe przyciągnięcie klienta do swoich rozwiązań i produktów ale nade wszystko zadbać o zbudowanie odpowiednich stosunków, jakie w dłuższej perspektywie mogą zaowocować następnymi transakcjami.
Przyjęło się stwierdzenie, iż znacznie taniej jest utrzymać dotychczasowych klientów niż walczyć o zupełnie nowych.

Szkła hartowane na telefon – a więc, funkcjonalność i ochranianie wewnątrz jednej rzeczy!

Jak to sama nazewnictwo wskazuje, szkiełko hartowane, jest to szkiełko o bardzo wysokiej „hardości”, a więc najzwyczajniej twardości i wytrzymałości. Jednak jak takiego typu szkło ma możliwość nam dopomóc, poza zwyczajną ochroną komórki przed tworzeniem rysek? Czy nie ograniczy naszym osobom funkcji typowo dotykowych? Jak się ją zakłada? Czy może wszyściutkie szybki pasują do każdego telefonu? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając żadnego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego – właśnie dzierganego – artykuliku!
chociaż niejeden o tym nie wie, szkła ochronne na telefon, to szkła hartowane, które to bywają obecnie najbardziej twardym i niezawodnym sposobem do zabezpieczenia komórki typu smartfon.